טכנולוגיית מזגן אינוונטר מבוססת על  מערכת מחשוב ייחודית המאפשרת שליטה מלאה באנרגיית המזגן ותפעולו, דבר הגורם לחיסכון גדול בצריכת חשמל .

למרות שמזגן האינוונטר חסכוני בחשמל , עלותו יקרה לאומת מזגן רגיל, על כן המלצת רכישה היא רק ללקוחות שרוב הזמן מפעילים מזגן בביתם בקיץ ובחורף .

מזגן עילי הוא מזגן מפוצל בעל שתי יחידות, האחת חיצונית המנוע או מדחס  אשר נמצאת מחוץ לבית והיחידה הפנימית יחידת פיזור האוויר שאנו מכירים נמצאה בבית.

תפוקת מזגן עילי היא לחדר בודד או סלון מערכת הקירור חימום אינה מספיקה לבית כולו אלה למקום מסוים דבר אשר צריך לקחת בחשבון בעת רכישת מזגן עילי.

מזגן מפוצל בעל שתי יחידות, יחידה אחת חיצונית המנוע או בשפה המקצועית מדחס  אשר נמצאת מחוץ לבית ואו הדירה והיחידה הפנימית יחידת פיזור האוויר שאנו מכירים נמצאה בבית.

ישנם כמה סוגים של מזגנים מפוצלים: מזגן עילי, מזגן ריצפתי, מזגן מיני מרכזי ומזגן אינוונטר, יתרון בולט רמת הרעש בבית נמוכה.

למזגן המיני מרכזי מספר יתרונות בהם ניתן לחסוך בחשמל ובעל מדחס מנוע גדול, קירור מלא של כל הבית אשר ניתן לשליטה בכל חדר וחדר בבית.

התקנת מיני מרכזי דורשת תכנון מראש על מנת להתקין את תשתית המזגן ואף פעמים דורש הנמכת תקרות.

המיני מרכזי שימושי מאוד בבנייני משרדים, סופרים , קניונים ועוד..

למזגן המרכזי  מתאים לשטחי קירור גדולים וציבוריים והוא בעל מספר יתרונות חשובים 

 

חיסכון בחשמל, בעל כמה מדחסים בעלי הספק גדול דבר המקנה קירור מלא לכל הבית, וילה או העסקים או מקומות ציבוריים.

 

המזגן מרכזי שימושי מאוד בבנייני משרדים, סופרים , קניונים ועוד..

מערכת ה VRF בעלת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת פתרונות מיזוג אוויר המתאימה לכל חלל וחדר, מערכת שליטה של קירור וחימום בחדרים שונים תוך כדי שמירת טמפרטורה אחידה בחדר.

המנוע של מערכת VRF  נע במהירויות שונות דבר הגורם לחיסכון בחשמל תוך כדי שמירה קבוע של טמפרטורת החדר.

ללא ספק מערכת ה VRF נחשבת לטכנולוגיה המובילה בעולם